E-pood

Sold out
X5SW

Droon Syma X5SW HD kaameraga

85.90  79.90 

Tegemist on uuendatud Syma X5C muudeliga . Uus 2015 aasta mudel näeb veel paremini välja ja samuti on lisatud võimalus näha kaamera otsepilti reaalajas.

Puhasta
SKU: X5SW Category:

Product Description

Droon on varustatud HD kaameraga, millega saab teha pilte ja salvestada videot. Kaamerat saab eemaldada, muutes drooni lihtsamaks, mis annab talle rohkem manööverdamist saltosi sooritamiseks. Puldil on spetsiaalne nupp, et sooritada saltosi mõlemas suunas. Lihtsalt hoidke nuppu ja keerake juhtkangi selles suunas, kuhu soovite teha salto. Sisseehitatud güroskoop hoolitseb selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Puldil on võimalus valida kiire ja aeglane režiim vahel, mis sobib nii algajatele vähe kogemusega ja rohkem kogenud lenduritel.

Kvaliteetsed ja elastsed propellerite kaitsed aitab vähendada kahju kukkumiste ja kokkupõrkeid.
See mudel on mõeldud kasutamiseks nii sees kui väljas. Värviline LED tuled teevad lennutamist veelgi lõbusamaks ja huvitavamaks!

50
M
Juhtimisulatus
7
Min
Lennuaeg
130
Min
Laadimisaeg
500
mAh
3.7V aku

HD-PILDI EDASTAMINE REAALAJAS

SYMA FPV appi abil saate vaadata HD kvaliteediga otsepilti nutitelefonis, ning teha pilte ja videod. Kõik mida on vaja teha, on SYMA FPV APP allalaadida nutiseadmesse ja ühendada selle kopteriga.

 

Hoiatus

Pult töötab 4 AA patareiga (ei ole kaasas).

Additional Information

Weight 1 kg
Kopteri värv

Must, Valge

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Droon Syma X5SW HD kaameraga”