E-pood

Sale!
X8G

Droon Syma X8G HD 5.0 kaameraga

189.99  170.00 

Suur ja võimas HD kaameraga droon, mis on mõeldud spetsiaalselt pildistamiseks. Kvaliteetsed ning ilusad fotod saab teha nüüd igaüks.

Tarneaeg 3-4 tööpäeva.

SKU: X8G Category:

Product Description

Drooni Full HD kaameraga saad teha professionaalse kvaliteediga videot ja fotosid! Kaamera režiimi saab muuta puldilt lennutamise ajal. Kaamerat on võimalik ka kopteri küljest eemaldada, muutes kopteri kergemaks ja võimaldades veelgi pöörasemaid manöövreid!

Kaamera andmed:   5 megapikslit.

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Elastsed propellerite kaitsmed vähendavad propellerite purunemist kokkupõrgete korral. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Suuna lukustamise režiim ehk HEADLESS MODE võimaldab drooni lihtsamini juhtida, sest droon alati teab kus suunas pult asub.

50
M
Juhtimisulatus
9
Min
Lennuaeg
200
Min
Laadimisaeg
5
MP
Kaamera
2000
mAh
7,4V aku

Hoiatus

Pult töötab 4 AA patareiga (ei ole kaasas).

Additional Information

Weight 3 kg