E-pood

Sale!

Suur Syma X8HW otsepilti edastav kaameraga droon

155.00  125.00 

Suur ja võimas Syma X8HW otsepilti edastav kaameraga droon, mis suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Laos


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt47852/domeenid/www.rcfly.ee/htdocs/wp-content/themes/jevelin/woocommerce/single-product/meta.php on line 17
SKU: H8HW Category:

Product Description

Drooni kaameraga saad teha professionaalse kvaliteediga videot ja fotosid! Kaamera režiimi saab muuta puldilt lennutamise ajal. Kaamerat on võimalik ka kopteri küljest eemaldada, muutes kopteri kergemaks ja võimaldades veelgi pöörasemaid manöövreid!

Droon, mis suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Puldil on võimalik valida aeglasema ja kiirema lennurežiimi vahel. Aeglasem režiim tagab Syma helikopteritele omase stabiilsuse ning sobib ideaalselt algajatele lennutamiseks. Kiirem režiim võimaldab õues lennutades saavutada enneolematut kiirust ning akrobaatilist võimekust.

Lisaks suudab see multikopter sooritada õhus saltosid mistahes suunas! Tänu spetsiaalsele puldil asetsevale nupule on salto sooritamine võimalik ka väiksema kogemusega lenduritel – kopteri täpsed güroskoobid hoolitsevad selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Elastsed propellerite kaitsmed vähendavad propellerite purunemist kokkupõrgete korral. Värvilised LED tuled võimaldavad kopteri lennutamist ka pimedas!

Suuna lukustamise režiim ehk HEADLESS MODE võimaldab drooni lihtsamini juhtida, sest droon alati teab kus suunas pult asub.

70
M
Juhtimisulatus
7
Min
Lennuaeg
200
Min
Laadimisaeg
2000
mAh
7.4V aku

HD-PILDI EDASTAMINE REAALAJAS

SYMA FPV appi abil saate vaadata HD kvaliteediga otsepilti nutitelefonis, ning teha pilte ja videod. Kõik mida on vaja teha, on SYMA FPV APP allalaadida nutiseadmesse ja ühendada selle kopteriga.

 

Sisseehitatud baromeeter

Droon, mis suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Hoiatus

Pult töötab 4 AA patareiga (ei ole kaasas).

Additional Information

Weight 1 kg