E-pood

Sale!

Syma X54HW otsepilti edastav kaameraga droon

119.90  79.90 

Syma X54HW otsepilti edastav kaameraga droon, mis suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Laos


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt47852/domeenid/www.rcfly.ee/htdocs/wp-content/themes/jevelin/woocommerce/single-product/meta.php on line 17
SKU: X54HW Category:

Product Description

Droon on varustatud HD kaameraga, mis edastab pildi reaalajas nutitelefoni. Kaamerat saab eemaldada, muutes drooni lihtsamaks, mis annab talle rohkem manööverdamist saltosi sooritamiseks. Puldil on spetsiaalne nupp, et sooritada saltosi mõlemas suunas. Lihtsalt hoidke nuppu ja keerake juhtkangi selles suunas, kuhu soovite teha salto. Sisseehitatud güroskoopid hoolitseb selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Droon suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Puldil on võimalus valida kiire ja aeglane režiim vahel, mis sobib nii algajatele vähe kogemusega ja rohkem kogenud lenduritel.

Kvaliteetsed ja elastsed propellerite kaitsed aitab vähendada kahju kukkumiste ja kokkupõrkeid.
See mudel on mõeldud kasutamiseks nii sees kui väljas. Värviline LED tuled teevad lennutamist veelgi lõbusamaks ja huvitavamaks!

30
M
Juhtimisulatus
7
Min
Lennuaeg
100
Min
Laadimisaeg
650
mAh
3.7V aku

HD-PILDI EDASTAMINE REAALAJAS

SYMA FPV appi abil saate vaadata HD kvaliteediga otsepilti nutitelefonis, ning teha pilte ja videod. Kõik mida on vaja teha, on SYMA FPV APP allalaadida nutiseadmesse ja ühendada selle kopteriga.

 

Sisseehitatud baromeeter

Droon, mis suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Hoiatus

Pult töötab 4 AA patareiga (ei ole kaasas).

Additional Information

Weight 1 kg
Kopteri värv

Must, Valge