E-pood

Sold out

Syma X5HC HD kaameraga droon

82.90  62.90 

Syma X5HC kiire ja võimas HD kaameraga droon, mis suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Puhasta

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt47852/domeenid/www.rcfly.ee/htdocs/wp-content/themes/jevelin/woocommerce/single-product/meta.php on line 17
SKU: X5HC Category:

Product Description

Droon on varustatud HD kaameraga, millega saab teha pilte ja salvestada videot. Kaamerat saab eemaldada, muutes drooni lihtsamaks, mis annab talle rohkem manööverdamist saltosi sooritamiseks. Puldil on spetsiaalne nupp, et sooritada saltosi mõlemas suunas. Lihtsalt hoidke nuppu ja keerake juhtkangi selles suunas, kuhu soovite teha salto. Sisseehitatud güroskoop hoolitseb selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Droon suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!!

Puldil on võimalus valida kiire ja aeglane režiim vahel, mis sobib nii algajatele vähe kogemusega ja rohkem kogenud lenduritel.

Kvaliteetsed ja elastsed propellerite kaitsed aitab vähendada kahju kukkumiste ja kokkupõrkeid.
See mudel on mõeldud kasutamiseks nii sees kui väljas. Värviline LED tuled teevad lennutamist veelgi lõbusamaks ja huvitavamaks!

50
M
Juhtimisulatus
7
Min
Lennuaeg
130
Min
Laadimisaeg
1
MP
Kaamera
600
mAh
3.7V aku

Sisseehitatud baromeeter

Droon, mis suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Hoiatus

Pult töötab 4 AA patareiga (ei ole kaasas).

Additional Information

Kopteri värv

Sinine, Valge