E-pood

Sale!

Uus Syma X5HW FPV kaameraga

119.90  89.90 

Uus Syma X5HW otsepilti edastav kaameraga droon, mis suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Puhasta

Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt47852/domeenid/www.rcfly.ee/htdocs/wp-content/themes/jevelin/woocommerce/single-product/meta.php on line 17
SKU: X5HW Category:

Product Description

Tegemist on Syma populaarse Syma X5SW uuema 2016 versiooniga. Nagu eelmine mudel, see droon on varustatud HD kaameraga, mis edastab pildi reaalajas nutitelefoni. Kaamerat saab eemaldada, muutes drooni lihtsamaks, mis annab talle rohkem manööverdamist saltosi sooritamiseks. Puldil on spetsiaalne nupp, et sooritada saltosi mõlemas suunas. Lihtsalt hoidke nuppu ja keerake juhtkangi selles suunas, kuhu soovite teha salto. Sisseehitatud güroskoop hoolitseb selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Droon suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Puldil on võimalus valida kiire ja aeglane režiim vahel, mis sobib nii algajatele vähe kogemusega ja rohkem kogenud lenduritel.

Kvaliteetsed ja elastsed propellerite kaitsed aitab vähendada kahju kukkumiste ja kokkupõrkeid.
See mudel on mõeldud kasutamiseks nii sees kui väljas. Värviline LED tuled teevad lennutamist veelgi lõbusamaks ja huvitavamaks!

50
M
Juhtimisulatus
7
Min
Lennuaeg
130
Min
Laadimisaeg
600
mAh
3.7V aku

HD-PILDI EDASTAMINE REAALAJAS

SYMA FPV appi abil saate vaadata HD kvaliteediga otsepilti nutitelefonis, ning teha pilte ja videod. Kõik mida on vaja teha, on SYMA FPV APP allalaadida nutiseadmesse ja ühendada selle kopteriga.

 

Sisseehitatud baromeeter

Droon, mis suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Hoiatus

Pult töötab 4 AA patareiga (ei ole kaasas).

Additional Information

Kopteri värv

Sinine, Valge