E-pood

Sale!

UUS Syma X5UW otsepilti edastav HD kaameraga droon

124.90  94.90 

Droon, mis edastab HD kvaliteediga otsepilti ja mille saab juhtida otse telefonist, ilma puldita.

Laos


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data03/virt47852/domeenid/www.rcfly.ee/htdocs/wp-content/themes/jevelin/woocommerce/single-product/meta.php on line 17
SKU: X5UW Category:

Product Description

Uuem X5 seeriast kõigide lemmik  droon, sai endale uuema ja moodsama punase välimuse. Nagu eelmine mudel, see droon on varustatud oma klassi parima kaamera ja HD otsepildi edastusega Sinu nutiseadmesse. HD kaamera võimaldab teha 1MP fotosid ja 720p kvaliteediga videot. Kaamerat saab eemaldada, muutes drooni lihtsamaks, mis annab talle rohkem manööverdamist saltosi sooritamiseks.

Puldil on spetsiaalne nupp, et sooritada saltosi mõlemas suunas. Lihtsalt hoidke nuppu ja keerake juhtkangi selles suunas, kuhu soovite teha salto. Sisseehitatud güroskoop hoolitseb selle eest, et pärast salto sooritamist jätkuks stabiilne lend.

Drooni saab juhtida kas puldist või otse sinu nuttiseadmest SYMA GO appiga.  Lisaks suudab see multikopter automaatselt tõusta õhku ja maanduda ühe nuppu vajutusega. SYMA GO appiga saab koostada lennutrajektoori, lihtsalt joonista ekraanile joon ja droon lendab selle alusel.

Droonil on integreeritud baromeeter, mis suudab automaatselt hoida kõrgust, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Puldil on võimalus valida kiire jat aeglane režiim vahel, mis sobib nii algajatele vähe kogemusega ja rohkem kogenud lenduritel.

Kvaliteetsed ja elastsed propellerite kaitsed aitab vähendada kahju kukkumiste ja kokkupõrkeid.
See mudel on mõeldud kasutamiseks nii sees kui väljas. Värviline LED tuled teevad lennutamist veelgi lõbusamaks ja huvitavamaks!

 

70
M
Juhtimisulatus
7
Min
Lennuaeg
130
Min
Laadimisaeg
500
mAh
3.7V aku

HD-PILDI EDASTAMINE REAALAJAS

SYMA FPV appi abil saate vaadata HD kvaliteediga otsepilti nutitelefonis, ning teha pilte ja videod. Samuti uue SYMA GO appiga on võimalik juhtida drooni, koostata lennutrajektoori, automaatne õhku tõusmine ja maandumine ühe nuppu vajutusega ja palju muud. Kõik mida on vaja teha, on SYMA FPV APP allalaadida nutiseadmesse ja ühendada selle kopteriga.

Sisseehitatud baromeeter

Droon, mis suudab automaatselt hoida kõrgust tänu sisseehitatud baromeetrile, tehes lennutamise veelgi lihtsamaks!

Hoiatus

Pult töötab 4 AA patareiga (ei ole kaasas).

Additional Information

Weight 1 kg